Новини » Львів 14 листопада, 2018, 8:35
Мостиським учасникам АТО запропонували кредити для розвитку бізнесу

У Мостиській РДА відбулася чергова зустріч з учасниками АТО щодо можливості відшкодування за користування кредитними коштами при отриманні кредиту на розвиток бізнесу.

Про це повідомив сьогодні, 14 листопада, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Зустріч з учасниками АТО відбулася під керівництвом голови Мостиської РДА Степана Буняка, який закликав присутніх скористатися Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Зокрема, було наголошено, що підприємці – учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації. Максимальна сума кредиту – 300 тис. грн терміном – на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки становить– 14 % річних.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам: мати статус учасника АТО; мати офіційну прописку на території Львівської області; створити бізнес-план (інвестиційний проект); взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження» «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 07:32 :51