Новини » Суспільство 14 листопада, 2018, 19:08
Міський голова Сміли: Сума заборгованості за газ – 50 мільйонів
ZIK
ZIK

Борг міста перед «Нафтогазом» – 50 мільйонів гривень. А для бюджету нашого міста – це катастрофа! Чому ми повинні відповідати за тих людей, які грабували місто? Наші люди платили. Двічі платити вони не будуть!

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK телефоном заявив міський голова Сміли Олексій Цибко.

Гість програми зазначив, що теплопостачання у Смілі досі не відновлено, вона замерзає, а «Нафтогаз» тримає місто в облозі.

Також мер Сміли повідомив, що йому пропонують взяти на себе відповідальність за мільйонні борги, і тоді у місті буле тепло.

«Але це шлях в нікуди», – наголосив Олексій Цибко.

Він також підтвердив інформацію про те, що сьогодні його не впустили на засідання Кабміну.

«Якщо голова уряду боїться міського голови маленького містечка і закриває перед ним двері, коли наше місто замерзає, то для мене це дуже дивно.

Я вважаю, що ми мали зустрітись з урядом, знайти можливість, щоб відкрити газ і дати людям тепло, а вже потім заходити в судовий процес і шукати винних. Якщо це я, я не боюся. Відкривайте кримінальне провадження і притягуйте до відповідальності. Якщо винна та приватна компанія – знаходьте! Але люди платили! Двічі платити вони не будуть!» – наголосив Цибко.

Міський голова Сміли додав, що борг міста перед «Нафтогазом» – 50 мільйонів гривень.

«А для бюджету нашого міста – це катастрофа! Чому ми повинні відповідати за тих людей, які грабували місто? Вони вже були боржниками, то чому їм давали цей газ?

Приватна компанія «Смілаенергоінвест», яка поставляла газ у наше місто, просто не розраховувалася з НАК «Нафтогаз». Але «Нафтогаз» і далі поставляв їм газ, нічого не казав і жодним чином не вимагав ці кошти.

Але потім, коли ми вигнали цю компанію з міста, «Нафтогаз» перекладає заборгованість на місцевий бюджет», – зазначив Олексій Цибко й підкреслив, що місцева влада раніше зверталася і до суду, і до прокуратури із заявою, що приватна компанія «Смілаенергоінвест» не перераховує кошти за газ «Нафтогазу». За словами Цибка, жодної реакції на ці звернення не було.

Нагадаємо, з 12 листопада у місті Сміла Черкаської області запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. Відповідне рішення ухвалила міськрада Сміли.

Без тепла залишилися не тільки житлові будинки, а й лікарні, дитячі садки та школи 80-тисячного міста.

Постачання тепла у Смілі затримують не вперше. Проблеми виникли після розірвання договору 2 роки тому з приватною компанією «Смілаенергоінвест», яка постачала тепло містянам 8 років. Все майно передали комунальному підприємству.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 19:22 :24