live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Міноборони презентувало новий маскувальний костюм для снайперів

Фото: facebook.com/gursmz

У Міноборони презентували новий маскувальний костюм снайпера та іноземні антиснайперські комплекси.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Антиснайперські комплекси вже постачають у снайперські пари у підрозділах. Це екіпірування активно перевіряється під час навчання і дозволяє значно покращити якість виконання бойових завдань.

«Маскувальний костюм снайпера (Індивідуальний Маскувальний Комплект) розроблений після вивчення та аналізу існуючих аналогів, зважаючи на побажання самих снайперів різних частин та родів військ», – йдеться у повідомленні.

Кишені, отвори, вентиляція, застібки та їх розміщення розроблені згідно анатомічних вимог та мобільних завдань снайперів. Манжети рукавів подовжено, вони приховують майже всю долоню.

Маскувальна сітка капюшону захищає від паразитів, добре маскує снайпера та основну частину зброї. У штанах передбачені отвори для швидкого доступу до підкостюмного простору (до спорядження). Наявність еластичних шнурів та фіксаторів дозволяють підігнати костюм під себе.

«Маскувальна накидка розроблена спеціально для тих завдань, коли не потрібен весь костюм, а треба приховати лише верхню частину тіла. Набагато легша та мобільніша, має такі ж функціональні можливості як верхня куртка, але це тільки рукава та капюшон», – пояснюють у прес-службі.

Читайте також: У мережі показали фото одного з кращих снайперів ЗСУLoading...
Loading...
Loading...