Новини » Події 14 листопада, 2018, 13:31
Компанія Ві Еф Консалтинґ Сервісиз понад півтора року захищається від тиску правоохоронців
Ві Еф Консалтінг Сервісиз
Ві Еф Консалтінг Сервісиз

Керівництво Ві Еф Консалтинґ Сервісиз вкотре зібрало представників ЗМІ, аби повідомити громадськість про численні порушення закону правоохоронцями щодо компанії, які, на їхню думку, абсолютно не обґрунтовані і негативно впливають на її репутацію.

Про це на прес-конференції повідомив регіональний керівник у країнах СНД та Східної Європи міжнародної групи компаній VFS Global Аміт Кумар Шарма.

Аміт Курма Шарма
Аміт Курма Шарма

«Незважаючи на те, що ми є частиною великого міжнародного бізнесу та повністю готові до співпраці з місцевою владою, вже близько року над нами знущається правоохоронна система, використовуючи при цьому кримінальне провадження відкрите більше двох з половиною років тому відносно третіх осіб та компаній, які нам взагалі не відомі».

За ці півтора року у рамках слідства відбулися обшуки в офісах компанії, неодноразові допити усіх співробітників, вилучено майно та заблоковані рахунки. Компанія одразу ж подала клопотання до суду про скасування арешту. Як повідомив генеральний директор ТОВ «Ві Еф Консалтинґ Сервісиз» Георгій Шевченко, компанія отримала ухвалу на зняття арешту з рахунків та конфіскованого майна. Та вилучену власність і досі не повернули.

Георгій Шевченко
Георгій Шевченко

«На наші численні запити впродовж трьох з половиною місяців правоохоронці під різними приводами відмовлялись повертати майно та повідомляти про підстави його неповернення» – зазначив Георгій Шевченко.

Згодом у компанії дізналися, що третього серпня, тобто через три дні після зняття арешту, майно знову «заарештували». Причому той самий суд, за поданням того ж прокурора.

«Нашій компанії не було повідомлено, а ні про судове засідання на якому розглядався арешт, ні результат цього судового засідання, більш того, саме судове рішення і досі не занесено до реєстру судових рішень, тобто залишено у таємниці» – наголосив юрист компанії Володимир Мусієнко.

Тож у компанії знову вимушені іти до суду.

Володимир Мусієнко
Володимир Мусієнко

«Наразі нами була вже подана заява до Шевченківського райсуду. і ми дуже очікуємо, що суд в цьому випадку, розгляне наше клопотання у передбачений законом, стислий термін», – зазначив Володимир Мусієнко.

Такими діями ТОВ «Ві Еф Консалтинґ Сервісиз» намагається не тільки захистити себе від неправомірного тиску, але і попередити суспільство та бізнес про небезпеку, яку несуть в собі сьогодні деякі представники судової гілки влади та правоохоронці. Вони сподіваються, що новий закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу під назвою «Маски-шоу стоп-2», який набрав чинності 4 листопада 2018 року, допоможе їм законно розібратися у ситуації, що склалася, і поліпшить бізнес-клімат в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:14 :22