Новини » Світ 14 листопада, 2018, 14:35
Чехія відмовилася підписувати міграційний пакт ООН
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Вслід за США, Угорщиною та Австрією відмовилася підписувати міграційний пакт ООН Чехія.

Про це, посилаючись на Reuters, повідомляє «Укрінформ».

«Чеська Республіка в середу поповнила список країн Європейського Союзу, які відмовляються від пакту Організації Об’єднаних Націй, що регулює поводження з мігрантами по всьому світу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що уряд Чехії ухвалив відповідне рішення сьогодні, 14 листопада.

Глобальна угода про безпечну, впорядковану та регульовану міграцію була затверджена в липні усіма 193 членами ООН, окрім Сполучених Штатів, які відмовилися від неї минулого року. Угода стала наслідком найбільшого припливу мігрантів до Європи після Другої світової війни, багато з них втекти від війни та бідності на Близькому Сході, в Африці тощо.

«Чехія тривалий час була прибічницею принципу відокремлення законної та незаконної міграції», – сказав на прес-конференції заступник прем’єр-міністра Чехії Річард Брабец.

Побоювання Чехії поділяються правими урядами Угорщини та Австрії, які також заявили, що не підпишуть угоду на церемонії в Марокко у грудні.

Необов’язковий міграційний пакт ООН стосується таких питань, як захист людей, які мігрують, інтеграція їх в нові країни та повернення їх до рідних країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:53 :05