Новини » Політика 13 листопада, 2018, 3:55
Зубко: Відмежування України від Донбасу неприпустиме
Цензор.НЕТ
Цензор.НЕТ

Ініціативи, що можуть дати інформаційний привід окупантам говорити про нібито відмежування України від тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, неприпустимі.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє Укрінформ.

«В першу чергу ми повинні говорити про відновлення української влади на тимчасово окупованій території. Будь які інститути, які створюються штучно або паралельно можуть призвести до того, що практично люди, які там знаходяться, які, нажаль, не виїжджають на територію України, які не мають доступу до інформаційного простору, їм легко показати, що: дивіться, створюються паралельні, штучні структури і вас вже – тих людей, які не можуть виїхати, не можуть взагалі зробити той чи інший вибір – вже списують», – підкреслив віце-прем’єр.

Він наголосив, що майже два роки на всіх переходах на лінії зіткнення не приступили до будівництва КПВВ саме через те, щоб не давати приводів говорити про відмежування від Донбасу.

«Будь-який рух на лінії зіткнення давав інформаційний простір окупантами про те, щоб говорити: все, Україна будує кордони, Україна будує митницю, Україна відмежується від тимчасово окупованих територій», – зазначив Зубко.

З огляду на це він підкреслив безальтернативність механізму, передбаченого міськими угодами.

«Якщо ми будемо підігрівати і, можливо, враховувати, що є якась спільнота виїхала і може впливати на прийняття рішення, я думаю, що це небезпечний варіант. Нам потрібно рухатись по тому шляху, який запроваджений Міськими угодами, який чітко визначає що повинно бути зроблено», – наголосив віце-прем’єр. Він також зазначив необхідність посилення тиску і санкцій на Росію, використовуючи «фейкові вибори» на Донбасі і впровадження миротворчої місії на Сході України.

Нагадаємо, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей провели 11 листопада «вибори», на яких обирали ватажків терористичних «ЛНР» і «ДНР» та «депутатів».

Країни світу засудили проведення цих фейкових виборів на окупованій Росією території Донбасу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:47 :50