Новини » Політика 13 листопада, 2018, 21:05
Заступник міністра вбачає загрозу збільшення проросійського лобі у ВРУ
ZIK
ZIK

Існує велика загроза збільшення проросійського лобі у парламенті майбутнього скликання, що зможе повністю змінити головний вектор розвитку України.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Заступник міністра зауважив, що нині перед Україною постала низка загроз і не лише щодо реваншу.

«Із моєї точки зору, Путін зараз прагне не військовим шляхом окупувати нашу державу. Є інший шлях, набагато комфортніший, більш дешевий – це політичний шлях. Генеральна мета – або «допомогти» обрати людину, лояльну до візії Кремля щодо майбутнього нашої держави, на посаду Президента України. Мова йде, насамперед, про зовнішній вектор розвитку нашої держави, я маю на увазі євроінтеграцію і вступ до Північноатлантичного альянсу», – каже Георгій Тука.

З його слів, якщо цей варіант не вдасться втілити, то є інший. Гість програми нагадав, що Україна – парламентсько-президентська республіка.

«На жаль, я бачу велику загрозу збільшення проросійського лобі у парламенті майбутнього скликання», – заявив Георгій Тука.

Заступник міністра зауважив, що з огляду на те, що український парламент побудований на суцільних «договорняках» і компромісах, у майбутньому не виключене утворення так званої ширки (Георгій Тука нагадав, що свого часу БЮТ та Партія регіонів намагалися створити так звану широку коаліцію), в яку входитиме проросійське лобі, та яка зможе повністю змінити головний вектор розвитку України. Георгій Тука наголосив на відповідальності виборців, резюмувавши: «Раби щасливими не бувають».

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час виступу на Саміті Європейської народної партії заявив, що втручання Росії у вибори в Україні поставить під загрозу й вибори в ЄС, що мають відбутися в травні наступного року.

Як повідомляли раніше, в інтерв’ю телеканалу ZIK Президент Петро Порошенко розповів, що до України уже направлені іноземні експерти, які працюють з нашими фахівцями в галузі кібербезпеки та захисту від зовнішнього втручання Росії під час виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 12:46 :10