Новини » Економіка 13 листопада, 2018, 0:25
Україна та США домовились про Стратегічний енергетичний діалог
Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко та міністр енергетики США Рік Перрі оголосили про започаткування українсько-американського Стратегічного енергетичного діалогу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави за результатами зустрічі Порошенка і Перрі в Києві.

«У ході зустрічі було оголошено про започаткування українсько-американського Стратегічного енергетичного діалогу, який буде сприяти більш тісній співпраці причетних державних установ та компаній», – йдеться у повідомленні.

Порошенко підкреслив виключно важливе значення співпраці зі США в сфері енергетики для зміцнення енергетичної безпеки України.

Президент відзначив успішну реалізацію низки спільних українсько-американських проектів в ядерній енергетиці, а також постачання в Україну американського вугілля.

За даними прес-служби, глава держави підтвердив зацікавленість у залученні до України сучасних американських технологій та передового досвіду для ефективної розробки наявних запасів нафти і газу.

Крім того, відзначено необхідність подальшої протидії проекту «Північний потік-2», а також диверсифікації джерел постачання енергоносіїв, зокрема шляхом розширення можливостей для поставок зрідженого газу із США.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:40 :37