Новини » Події 13 листопада, 2018, 16:59
Україна не досягне стандартів НАТО до 2020 року, – голова представництва України при НАТО
Вадим Пристайко. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Вадим Пристайко. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Україна не зможе запровадити стандарти НАТО до 2020 року.

Про це заявив голова представництва України при НАТО Вадим Пристайко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», – передає «Європейська правда».

За його словами, впровадження елементів стандартизації у оборонному секторі йде «досить успішно».

«Військові нарахували близько 200 стандартів, які необхідно впровадити. Це амбітне завдання, але цілком реальне. Тут робота йде досить успішно. Я думаю, що наші колеги з оборонного сектора впораються з цим завданням в поставлені терміни», – сказав Пристайко.

Як відомо, у НАТО є понад 1300 елементів стандартизації, які Київ має впровадити, ввести у власне законодавство, у нормативну базу.

«Ми минулого тижня передали понад 500 стандартів в Міноборони України, які потрібні не тільки для того, щоб ВСУ і сили НАТО були безпосередньо взаємосумісності на полі бою, а, наприклад, для спільного виробництва військової техніки. Вони дуже важливі для майбутнього нашої армії і нашої держави. Повний набір стандартів ми точно не встигнемо перейняти до 2020 року. Я не думаю, що навіть серед членів Альянсу є такі, хто повністю відповідає всім без винятку стандартам», – сказав Пристайко.

У жовтні у Альянсі заявили, що українська влада підриває до себе довіру союзників, відкладаючи проведення реформи СБУ, яка є ключовим пріоритетом як у комплексному пакеті допомоги Україні, який був узгоджений на Варшавському саміті НАТО в 2016 році, так і в річній національній програмі України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 01:36 :49