live
Новини » Львів 36

У Дрогобичі на інтернет-порталі міста реалізовують проект «Комунальні відносини»

У Дрогобичі завдяки проекту «Комунальні відносини», який реалізовують на офіційному інтернет-порталі міста, комунальні служби отримали ще один відкритий шлях для роботи з боржниками, а мешканці мають змогу дізнатись про реальний стан у місті щодо заборгованості користувачів послуг перед службами, переглянути динаміку та інформаційно допомогти тим громадянам, які мають заборгованість.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційних технологій та аналізу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Також цей проект допоможе мешканцям зв’язатись з службами для реструктуризації боргу за комунальні послуги, отримання інформації щодо можливості відмови від послуг центрального опалення та дізнатись, які будинки на сьогодні від’єднано від теплопостачання; отримати інформацію щодо надання субсидій у Дрогобичі та можливість замовити субсидію онлайн; дізнатись про тарифи на комунальні послуги. На сайті розмістять відповіді на найчастіші питання (FAQ): «Чого чекати тим, у кого є заборгованість?», «Чи можна подаватись на субсидію, маючи заборгованість?» та ін.

Окрім цього, у відділі ІТ та аналізу повідомили, що ними було проаналізовано дані з наростання/спадання заборгованості до кількості квартир та загального боргу, про те, які будинки боргують найбільше та яка кількість квартир боргує з будинку. Ці всі дані були нанесені на мапу Дрогобича для можливості інтерактивного перегляду. Також у будинках «лідерах» із заборгованості ведеться інформаційна кампанія.

Фахівці відділу ІТ та аналізу повідомили, що невдовзі буде запроваджено онлайн кабінет для оплати комунальних послуг, що, своєю чергою, заощадить час громадянам.

Скористатися послугами розділу «Комунальні відносини» можна, перейшовши на офіційному інтернет-порталі міста у розділ «Громада / Комунальні відносини».

Loading...
Loading...
Loading...