Новини » Політика 13 листопада, 2018, 20:30
Тука пояснив, чому Медведчука призначили вести переговори у Мінську
ZIK
ZIK

Я досить часто чую докори, що зрадник України бере участь у «Мінську» і що Президент Порошенко призначив його перемовником. Але шановні, не треба забувати, за яких обставин Медведчук опинився у цій делегації. Ця «фігура» була нав’язана президентом РФ фактично в ультимативному порядку.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Гість програми зазначив, що в Мінському процесі Віктор Медведчук відповідає за звільнення українських полонених.

«От я досить часто чую докори, що зрадник України бере участь у «Мінську» і що Президент Порошенко призначив його перемовником. Але шановні, не треба забувати, за яких обставин Медведчук опинився у цій делегації. Не треба забувати, які функції покладені на нього. Він не торкається ані політичних питань, ані економічних. Його функція – виключно обмін полоненими», – зауважив Георгій Тука.

Він додав, що ця «фігура» була нав’язана президентом РФ фактично в ультимативному порядку.

«Тобто було сказано, що якщо ми хочемо вести діалог із Кремлем щодо обміну полоненими, то ось такий переговорник має бути. Уявіть собі у цій ситуація Президента нашої держави. Він мав би відмовитись? А хто б тоді займався питанням визволення наших хлопців? З моєї точки зору, до цього питання треба ставитися дуже обережно», – зазначив Тука.

Водночас заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій наголосив, що Медведчук – ворог української держави.

«Це загроза національній безпеці України. Тим більше з тими тезами, які зараз лунають, коли він відкрито промовляє, що це об’єднання «шлакоблоку» з життєрадісними популістами – це для того, щоб відстоювати інтереси російськомовного населення на півдні і сході. Це все ми вже проходили. Від цієї наволочі тхне сепаратистами і загрозою для нашої держави», – заявив Тука й додав, що СБУ має дуже пильно придивитися до діяльності не тільки Медведчука, а до всієї цієї компанії.

Нагадаємо, кум Володимира Путіна Віктор Медведчук прийняв запрошення вступити в партію «За життя» й очолити напрям із «відновлення миру» з Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 13:44 :24