Новини » Політика 13 листопада, 2018, 15:30
ЦВК створить окремий підрозділ для гарантування кібербезпеки під час виборів
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Центральна виборча комісія планує створити окремий підрозділ для гарантування кібербезпеки під час виборів, повідомила секретар комісії Наталія Бернацька на першій прес-конференції нової ЦВК 13 листопада.

«У наших планах створити окремий підрозділ, який буде опікуватися питаннями кібербезпеки. Ми шукаємо висококваліфікованих спеціалістів, запрошуємо їх на конкурси. Просимо збільшити кількість ІТ-спеціалістів, щоб наступного року ми могли кібербезпеку забезпечити вище, ніж на виборах в інших країнах», – сказала Бернацька, передає «Радіо Свобода».

Втім, як зазначив заступник голови ЦВК Олег Конопольський, на відкриті вакансії ІТ-спеціалістів ще не було жодного охочого.

Нагадаємо, за новий склад ЦВК Верховна Рада проголосувала 20 вересня. Тоді депутати підтримали всі 14 кандидатур, які поставив на голосування голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Перед цим депутати звільнили з посад 13 із 15 членів ЦВК, зокрема, голову ЦВК Михайла Охендовського, його заступників Андрія Магеру і Жанну Усенко-Чорну й інших членів ЦВК, у яких сплив семирічний термін повноважень.

5 жовтня у Верховній Раді нові члени ЦВК склали присягу.

У 2019 році в Україні мають відбутися чергові президентські і парламентські вибори – у березні і жовтні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:56 :39