Новини » Політика 13 листопада, 2018, 5:25
Сироїд прокоментувала заяву про фінансування Григорієм Козловським кампанії Садового
ZIK
ZIK

Фінансування кампанії Андрія Садового депутатом Григорієм Козловським не є предметом розслідування ТСК. Для цього є ЦВК, яка повинна дивитися, як фінансується кампанія. Ми є під мікроскопом, тому все, що стосується фінансування ми готові показати.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповіла заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Відповідаючи на запитання керівника платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитра Співака про те, чи готова гостя програми ініціювати створення ТСК, щоб розслідувати інформацію, що кампанію пана Садового фінансує місцевий тютюновий король Григорій Козловський, пані Сироїд сказала, що це не є предметом розслідування ТСК, і що вона не бачила жодного факту на користь цього.

«Я не знаю людини, яка про це говорила. Якщо пришлють документи, ми будемо це розглядати. Для цього є ЦВК, яка повинна дивитися, як фінансується кампанія. Знову ж таки, є голова виконкому партії, якому можна адресувати це питання, і він покаже звітність, як фінансується виборча кампанія. Ми знаємо, що ми є під мікроскопом всі чотири роки, тому все, що стосується будь-якої нашої діяльності чи то фінансування ми готові показати», – відповіла заступник голови ВРУ.

За її словами, «Самопоміч» звітує перед НАЗК щоквартально, і якщо були б хоч якісь проблеми в звіті, не видали б фінансування на наступний квартал. Ця інформація є публічною.

«Нікого так не перевіряють, як «Самопоміч». Мені доводилося повертати гроші через те, що людина, яка пожертвувала кошти на рахунок партії, мала 200 гривень заборгованості земельного податку. Я знаю, що там все чітко контролюється», – прокоментувала Сироїд.

Щодо зауважень пана Співака про те, що пан Садовий повинен відмовитися від можливості балотуватися на посаду Президента після того, як вся країна почула слова пана Садового на адресу активістки Катерини Гандзюк, пані Сироїд сказала, що Андрій Іванович вже все сказав. Люди, які хотіли зробити висновок, його зробили, вони зможуть прийняти своє рішення.

«У цій ситуації мене найбільше лякає наше середовище терору, яке формується довкола, нагнітання страху, приниження. Мене лякає, що ми з вами опиняємося в цьому процесі. А попереду – одні вибори, а далі – інші. І це все буде тільки ускладнюватися. Ми можемо тільки передбачити, що ще буде виплеснуте на людей, які будуть спостерігати за цим процесом», – зауважила гостя програми.

Нагадаємо, раніше волонтер Олена Живко заявила, що білборди з Андрієм Садовим розвішали по всій Україні завдяки місцевому депутату Григорію Козловському. А він заробив великі гроші завдяки контрабанді тютюнових виробів.

Читайте також: Оксана Сироїд пояснила, звідки лідер «Самопомочі» візьме кошти на президентську кампанію

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 22:46 :37