Новини » Регіони 13 листопада, 2018, 12:00
Спортсменка з Прикарпаття посіла друге місце на чемпіонаті світу з самбо

У столиці Румунії завершився чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, в якому взяла участь збірна команда України. Спортсменка із Прикарпаття Олена Сайко посіла друге місце, здобувши у скарбничку медалей нашої збірної срібну нагороду.

Про це сьогодні, 13 листопада, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

У запеклій боротьбі Олена перемогла досвідчених спортсменок з Америки, Мексики, Монголії та, на жаль, у фінальному поєдинку поступилась борчині із Білорусії.

У ваговій категорії, в якій виступала прикарпатська борчиня, а це 64 кг, брали участь понад 20 учасниць.

Ще один прикарпатський спортсмен Іван Пилип’як представляв область в змаганнях серед чоловіків, але зумів лише посісти сьоме місце у ваговій категорії 57 кг. Івану всього 21 рік, а змагався він із спортсменами значно старшими, в яких вікова категорія близько 30 років.

Обоє спортсменів тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука та тренера Андрія Микитина.

2019-05-20 09:32 :01