Новини » Політика 13 листопада, 2018, 16:05
Разумков: Участь Яценюка у виборах може негативно позначитись на його політичній долі
ZIK
ZIK

Участь у президентських виборах і результат 0,5% чи 0,7% для колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка буде ганебним результатом. Це може негативно позначитись на його подальшій долі як кандидата в депутати. А він ставить завдання не просто стати депутатом, а повернутися у велику політику.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Дмитро Разумков.

За повідомленням вітчизняних ЗМІ, екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прагне повернутися у політику, потрапивши до парламенту через мажоритарний округ. На думку Разумова, такий варіант цілком можливий.

«З його фінансовими та адміністративними ресурсами це цілком реальне завдання. Він сам походить з Чернівецької області, тому певні позиції в нього там є. Його президентський рейтинг становить 0,7%, втім, думаю, що в Чернівецькій області його рейтинг буде вищим», – вважає експерт.

Втім, підкреслив той, проблема полягає в тому, що партія Ярсенія Яценюка «Народний фронт» не потрапить до Верховної Ради за жодного варіанту розвитку подій.

«Навіть створення іншої платформи – нехай це буде не «Народний фронт», а «Фронт народний» – якщо в керівництві з'явиться Арсеній Петрович або хтось з його оточення, цей проект теж буде приречений на поразку», – запевнив Дмитро Разумков.

Тим не менш він вважає, що цей проект під час виборчої кампанії може спробувати «відтягнути» частину голосів у чинного Президента Петра Порошенка.

«Але навіть це «трохи» може зіграти з Президентом злий жарт. І чим ближче будуть вибори, тим серйознішими будуть конфронтації між «Народним фронтом» і «Блоком Петра Порошенка». Скажімо так, це дружба черепахи зі змією. І поки це буде їм вигідно, вони зберігатимуть більш-менш стабільні відносини», – каже політтехнолог.

Окрім цього він розповів, що коли б у нього була можливість радити Арсенію Яценюку, то він порадив би взагалі не брати участі у майбутніх президентських виборах.

«Іти туди і отримати результат 0,5% чи 0,7% для колишнього прем'єр-міністра і помітного політичного діяча буде ганебним результатом. Це може негативно позначитись на його подальшій долі як кандидата в депутати. А завдання ж стоїть не просто стати депутатом, а повернутися у велику політику», – наголосив фахівець.

Нагадаємо, НАБУ розслідує можливі зловживання владою Арсенієм Яценюком на посаді прем'єра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 01:43 :12