Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Ляшко: Люди не можуть мерзнути, коли у владних кабінетах теплі батареї

Фото: espreso.tv

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко зробив термінове звернення до влади з вимогою негайно увімкнути опалення у всіх містах України.

На своїй сторінці у Facebook політик висловив солідарність із мешканцями Кривого Рогу, Павлограду, Сміли та інших міст, яким «Нафтогаз» досі не дав газ.

Ляшко переконаний: люди не повинні страждати «через безвідповідальність і жадібність влади». Він закликав чиновників «Нафтогазу» повернути свої космічні премії до бюджету і покрити з цих грошей борги населених пунктів.

Народний депутат також переконаний, що коли чиновники не можуть вирішити проблеми людей, вони не повинні обіймати свої посади.

«Я звертаюсь до влади: включіть негайно людям газ, дайте тепло в квартири! Мільйони людей не можуть бути заручниками вашого непрофесіоналізму, безвідповідальності, нечесності і аморальності. Коли у ваших кабінетах теплі батареї, люди не можуть мерзнути», – заявив Ляшко.

Невиконання владою ультиматуму Ляшка може призвести до масових протестів, таку думку висловив політолог Олег Лісний.

«Вимоги Ляшка повністю збігаються з бажанням тих, хто опинився в такій дикій для європейської держави ситуації. До вимкнення опалення в українських містах привела не непогода, не аварії, а банальне невміння керувати», – переконаний експерт.

Тому він вважає закономірним, що люди швидко побачать винуватців, а пролонгація холодних батарей може призвести до масових протестів, не тільки тих людей, котрі вже постраждали, але і тих, хто зрозумів, що таке «везіння» може трапитись в будь-якому куточку України.

«Владі варто швидко зібратися та виконати ультиматум Ляшка. Тоді є шанс не те, щоб заспокоїти людей, а надати їм умови для можливості нормального існування під час мінусових температур. Популістами при холодних квартирах своїх громадян бути нелегко», – зазначив Олег Лісний.

Нагадаємо, народний депутат, заступник лідера «Радикальної партії» Андрій Лозовий закликав перейменувати УПЦ МП в Російську православну церкву.

Loading...