Новини » Світ 13 листопада, 2018, 2:25
Канада захистить свої вибори від втручання Росії, – Трюдо

Канада докладає великих зусиль до захисту своїх майбутніх виборів від будь-якого стороннього втручання.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, відповідаючи на запитання про можливість втручання Росії у парламентські вибори в країні наступного року, – передає Укрінформ.

«Протягом минулих років ми наполегливо працювали над зміцненням демократії у Канаді й наданням Центральній виборчій комісії й політичним партіям засобів для захисту громадян й демократії від зовнішнього втручання», – сказав Трюдо.

Він запевнив, що Канада й у майбутньому приділятиме цьому питанню значну увагу.

«Цей процес триває уже певний час і ми й надалі працюватимемо з експертами та громадянами, аби гарантувати, що вибори наступного року відбудуться належним чином», – зазначив прем’єр-міністр Канади.

Як відомо, розвідувальні та правоохоронні органи США стверджують, що РФ використовувала дезінформацію та іншу тактику для підтримки виборчої кампанії 2016 року президента Дональда Трампа. Також напередодні проміжних виборів у Конгрес спецслужби США відзначили, що у них немає інформації, що свідчить про спроби злому виборчої інфраструктури, але попередили про російські спроби поширити фейкові новини.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 01:24 :04