Новини » Політика 13 листопада, 2018, 21:50
Іллєнко про «Нафтогаз»: Це автономна «махновщина» в державній системі
ZIK
ZIK

Я не розумію, «Нафтогаз» – це державна структура чи якась приватна «лавочка»? Якщо в нас є державна структура, яка не підпорядковується керівництву держави, то це повний бардак!

На цьому наголосив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Починаючи з наступного дня, нічна температура опуститься до 5-7 градусів морозу. За технічними показниками, якщо температура опускається до 5 морозу й нижче і якщо до цього моменту не була запущена система опалення, то інфраструктура опалення та труби почнуть руйнуватися. Тому може виникнути ситуація, яка колись була в Алчевську», – застеріг Андрій Іллєнко.

Щодо Шепетівки на Хмельниччині, додає депутат, то до 2015 року там працювала міська влада, яка створила корупційну схему з компанією-прокладкою.

«Компанія-прокладка збирала з населення гроші за комунальні послуги і потім використовувала їх на свій розсуд – клала на різні рахунки, депозити і тому подібне. У підсумку «Нафтогаз» заявив, що недоотримав значну суму грошей від цієї компанії.

Ми неодноразово намагалися вирішити цю ситуацію. Вже чинний міський голова Шепетівки приїздив до Києва, ми зверталися із відповідними заявами до правоохоронних органів, адже за цією компанією-прокладкою стояли відповідні люди, і за рахунок їхнього майна можна було погасити борг перед державною компанією», – пояснив Іллєнко.

Утім прізвища цих людей, констатує політик, зараз не фігурують в жодному слідстві, що ще раз, на думку депутата, підтверджує кругову поруку в державі.

«Сьогодні уряд заявляє, що він не згоден із політикою «Нафтогазу» та тим, що компанія фактично взяла в заручники цілі міста. Але я не розумію, це державна структура чи якась приватна «лавочка?» І якщо компанія вчиняє дії, які суперечать політиці уряду, то все керівництво вже мало би бути звільнене. Натомість зараз державною компанією продовжують керувати, як приватною», – визнав Андрій Іллєнко.

Як повідомлялося, у місті Сміла на Черкащині досі не ввімкнули центральне опалення. Місцеві жителі обіцяють: якщо найближчим часом не відбудеться старт опалювального сезону, то вони пікетуватимуть Кабмін. У свою чергу міська влада розглядає можливість співпраці з приватними трейдерами, однак тариф за тепло тоді буде значно вищим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:21 :37