live
Новини » Львів 51

Енергетики запровадили додаткову телефонну лінію для споживачів Червонограда

ПрАТ «Львівобленерго» впровадило додатковий багатоканальний телефоний номер (0249) 9-83-02 у Шахтному районі електромереж для споживачів міст Червонограда, Соснівки та селища Гірник.

Про це повідомляє прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

Зателефонувавши за цим номером, споживачі зможуть повідомити про відсутність світла в помешканні, дізнатись про причини відключення та час відновлення електропостачання.

Протягом місяця нова телефонна лінія працюватиме у тестовому режимі.

Такий проект вже успішно практикується у Жовківському (0252) 6-50-15 та Пустомитівському (0230) 4-12-26 і (0230) 4-22-06 районах електромереж. В найближчій перспективі в усіх районах Львівщини будуть впроваджені додаткові телефонні лінії.

Нагадаємо, на сьогодні всі телефонні дзвінки клієнтів з міста Львова та всієї Львівської області приймає і обробляє кол-центр Товариства. Проте в час аварій, внаслідок негоди та в період подачі показників лічильників, виникають труднощі із додзвоном споживачів на гарячу лінію «Львівобленерго» – 0 800 50 15 68. Одним із шляхів вирішення цієї ситуації та покращення якості обслуговування стало впровадження додаткових стаціонарних багатоканальних телефонних номерів.

Loading...
Loading...
Loading...