Новини » Львів 13 листопада, 2018, 18:52
ДСНС провела масштабні навчання на нафтобазі у Львові
Фото: Микита Печеник
Фото: Микита Печеник

Сьогодні, 13 листопада, у Львові відбулися масштабні навчання ДСНС у Львівській області на нафтобазі, що на вулиці Пластовій, 1. Під час тренувань імітували навчальну пожежу і перевірили вправність рятувальників міста та персоналу об’єкту. До навчань залучили 14 одиниць техніки та 58 рятувальників.

Про це повідомляє власкор IA ZIK.

На території нафтобази, що на вулиці Пластовій, 1 у Львові розташована спеціальна пожежна частина, постійно чергує пожежна машина, окрім того, є власний загін рятувальників. Нафтобаза облаштована сучасною протипожежною сигналізацією раннього виявлення та системою піногенераторів. Однак рятувальників підняли за раптовою навчальною тривогою, про яку не попереджали.

«Нашою метою була перевірка злагодженості дій підрозділів у взаємодії з об’єктом реагування у випадку пожежі. Ніхто заздалегідь про ці навчання не знав – це був ефект несподіванки для рятувальників. Ми побачили, що рятувальні підрозділи нафтобази зреагували оперативно, так і наші рятувальні підрозділи також швидко один за одним прибули на виклик з усіх кінців Львова. Все відбулося відповідно до розроблених планів реагування, що продемонструвало достатні навики, оперативність і злагодженість у своїх діях», – зазначив на брифінгу заступник начальника Головного управління ДСНС у Львівській області з реагування на надзвичайні ситуації Валерій Глобенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:46 :55