Новини » Світ 13 листопада, 2018, 19:30
CNN подав в суд на Білий Дім через позбавлення акредитації журналіста

Телеканал CNN подав до суду скаргу на адміністрацію президента США Дональда Трампа з вимогою повернути своєму кореспонденту Джиму Акості акредитацію до Білого Дому.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на CNN.

На думку редакції CNN, дії адміністрації Трампа порушують засади Першої поправки до Конституції США про свободу преси. Перша поправка проголошує загальні свободи американців і гарантує, що Конгрес США не буде обмежувати свободу слова, преси, зборів та релігії.

CNN вимагає від суду видати наказ негайно повернути Акості журналістський пропуск до Білого Дому, а також хоче отримати компенсацію.

«Хоч наше клопотання – конкретно про CNN та Акосту, але це могло статися з будь-ким. Якщо їх не оскаржувати, дії Білого Дому можуть небезпечно вплинути на діяльність будь-якого журналіста, який пише про наших обранців», – наголосили у CNN.

Нагадаємо, Секретна служба США позбавила акредитації кореспондента CNN Джима Акости. Це сталося після того як журналіст на прес-конференції не віддав співробітниці Білого дому мікрофон та посварився з президентом Дональдом Трампом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 21:04 :08