Новини » Світ 13 листопада, 2018, 13:21
50 країн світу будуть боротися за кібербезпеку: США, Росія та Китай – ні
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

У понеділок, 12 листопада, представники 50 країн та понад 150 технологічних компаній пообіцяли зробити більше для боротьби з злочинною діяльністю в Інтернеті, включаючи втручання у виборах та ненависті. Але США, Росія та Китай – не серед них.

Про це повідомило MediaSapiens, з посиланням на агентство AP.

Документ також передбачає спільну роботу із запобігання такій діяльності, як онлайн-цензура та крадіжки комерційних таємниць.

Документ підписали країни-члени Євросоюзу, Японія та Канада. Його підтримали також такі великі інтернет-компанії як Facebook, Google та Microsoft.

Одним з ініціаторів підписання документу був президент Франції Еммануель Макрон. 11 листопада на організованому ЮНЕСКО Форумі з управління інернетом він заявив, що в світі існує потреба кращого регулювання інтернету. Пан Макрон також повідомив, що Facebook погодився прийняти в першій половині 2019 року групу французьких посадовців, які спостерігатимуть за боротьбою з мовою ненависті в соціальній мережі. За словами президента Франції, цей захід покликаний розробити «точні, конкретні спільні пропозиції щодо боротьби з мовою ненависті та образливим контентом».

Під час виступу на іншому саміті щодо нових технологій у Парижі прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо зазначив, що важливим завданням суспільства, технологічних компаній та уряду є «заспокоїти людей, що інновації, технології... нададуть їм нові можливості й дозволять почуватися частиною світу, який ми будуємо, і посідати в ньому робочі місця, які ми створюємо».

Нагадаємо, Україна в рамках угоди USAI ITI отримала допомогу з підвищення рівня кібербезпеки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 04:08 :41