Новини » Політика 12 листопада, 2018, 13:07
Захід проігнорував блеф Путіна про майбутнє включення «Л/ДНР» до складу РФ, – Березовець

Псевдовибори в ОРДЛО важливі для Кремля через те, що зрежисований спектакль з «обрання» Пушиліна і Пасічника приурочений до українських виборів в наступному 2019 році. Саме з метою максимальної легітимації фейкового голосування вчора в Донецьк підвезли всю пропутінську гвардію в ЄС, включаючи важкоатлета – депутата ПАРЄ від Франції Тьєрі Маріані.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Тарас Березовець.

«За задумом Кремля, не пов’язані з військовими злочинами Пушилін і Пасічник можуть стати в нагоді на випадок сприятливого для росіян підсумку виборів в Україні. Очевидно, що вони, як «легітимно обрані» представники т.зв. «народних республік», зможуть у разі потреби вступити в переговори з офіційним Києвом уже в наступному році. Таких намірів і сподівань у Москві, власне, і не приховують», – зазначив він.

Однак, на його думку, цей сценарій уже тріщить по швах.

«Однозначно негативна й одностайна реакція європейських країн і США говорить про те, що проведенням фейкових виборів Кремль ще більше ускладнює для себе завдання виходу з глухого кута. Несподівано широке святкування Дня народної єдності Росії, що відбулось у псевдореспубліках, за задумом Кремля, мало послати Заходові сигнал про майбутнє включення «ДНР/ЛНР» до складу РФ. І стати свого роду розмінною монетою. Проте цей шантаж був проігнорований як керівництвом України, так і західних країн», – зазначив Березовець.

«Блеф про майбутнє «народних республік» як суб’єктів Росії не знаходить адресата. Однак пішовши на зрив Мінського процесу, Путін не просто взяв на себе повну відповідальність за стан справ на окупованих територіях, а й окреслив можливі межі наступних кроків. Які, в разі несприятливого для нього результату українських виборів, можуть включати і державне визнання незалежності «Л/ДНР», – додав політолог.

Як повідомлялося, у так званих «ДНР» та «ЛНР» оголосили перші результати псевдовиборів голів «республік», які відбулися 11 листопада. Лідирують чинні ватажки Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Президент Петро Порошенко подякував світовим лідерам за рішуче невизнання псевдовиборів на Донбасі.

Центральна виборча комісія наголошує, що «вибори», проведені 11 листопада на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України, є нелегітимними.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:26 :06