Новини » Події

У небі над Горлівкою запустили кампанію проти «виборів» на Донбасі

Фото: sprotyv.info

Бійці Сил спеціальних операцій спільно з небайдужими українцями з Донецька розсипали у небі над тимчасово окупованою Горлівкою близько чотири тисячі листівок.

Вони нагадували про незаконність псевдовиборів та кримінальну відповідальність, передбачену законом України за тероризм та сепаратизм. Відповідне відео поширив фонд «Повернись живими», – повідомляє УНІАН.

«11 листопада на окупованій частині Луганської та Донецької областей бойовики намагалися провести так звані «вибори». В цей день бійці ССО на повітряних кульках відправили у Горлівку листівки, зокрема, із такими написами: «Ні – фейковим виборам на окупованій території. Голосуєш за терористів – зраджуєш Україну!» та «Вибори без вибору. Путін вже проголосував за тебе. За тероризм та сепаратизм передбачена кримінальна відповідальність», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у листівках нагадали про програму СБУ «На тебе чекають вдома». Вона роз’яснює, як саме, завдяки співробітництву з українськими силовими структурами, люди з окупованої території можуть уникнути кримінальної відповідальності.

 Loading...