Новини » Події

У Кривому Розі палять шини – містянам не включили опалення

Фото: 0564.ua

У Кривому Розі Дніпропетровської області керівництво ПАТ «Криворіжгаз» не вивело сьогодні своїх співробітників на роботу через блокування підприємства невідомими особами.

Як повідомили у прес-службі «Криворіжгазу», зранку в понеділок, 12 листопада, на підприємство прориваються невідомі особи, передає УНІАН.

Фото: 0564.ua
Фото: 0564.ua

«Керівництво підприємства, побоюючись за життя і здоров’я своїх співробітників, прийняло рішення не виводити їх на роботу», – повідомили на підприємстві.

Як повідомляє місцевий портал «0564», сьогодні, 12 листопада, проходить мітинг протесту під адмінбудівлею підприємства «Криворіжгаз». До присутніх не вийшли керівники підприємства, чергова повідомила, що сьогодні понеділок і «нікого з начальства немає».

Фото: 0564.ua
Фото: 0564.ua

Додамо, 10 листопада у прес-службі ДП «Криворізька теплоцентраль», якому НАК «Нафтогаз України» не виділила ліміти на газ через борги минулих років, заявили, що готові розпочати опалювальний сезон у повному обсязі, однак «Криворіжгаз» «блокує постачання газу».

Вночі 11 листопада «Криворізька теплоцентраль» запустила на повну потужність чотири котельні із шести.

На підприємстві зазначили, що ризик втручання «Криворіжгаз» у роботу котелень «Криворізької теплоцентралі» залишався. Сьогодні вранці під стінами офісу «Криворіжгазу» зібралися люди і вимагати дати газ місту й, зокрема, котельням «Криворіжтеплоцентралі».

Також через відсутність тепла 12 листопада в частині шкіл і дитсадків Кривого Рогу почалися вимушені канікули.

Loading...