Новини » Економіка 12 листопада, 2018, 14:59
Цибулько: Кредити Тимошенко просто розчинилися
ZIK
ZIK

Парадоксально те, що сліди боргів Азарова, Януковича ще помітні, бо гроші вкладалися в аеропорти, залізниці, стадіони, готелі. Водночас, кредити Тимошенко просто розчинилися, адже вони пішли на обслуговування газових потреб.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав політолог Володимир Цибулько.

«На наступний рік в бюджеті закладено більше чотирьохсот мільярдів гривень на обслуговування заборгованості. Це ледь не четверта частина валового продукту», – зазначає політолог.

Для української економіки – ця сума важка, особливо на тлі російської агресії, коли експортні можливості є нижчими, наголошує експерт.

«Частина індустрії знищена російською агресією. Також Маріупольський, Бердянський порти заблоковані і постійно мають збитки», – звертає увагу Володимир Цибулько.

Він підкреслює: у виборчий рік всі повинні розуміти причину наших бід.

«Маємо розуміти, що газові умови, підписані Юлією Тимошенко, стали причиною системного тиску на українську економіку. Досі ми не можемо від них «викашлятися», м’яко кажучи», – зауважує політолог.

Крім того, експерт порівнює борги Юлії Тимошенко із позиками, які набрали Азаров і Янукович.

«Парадоксально те, що сліди боргів Азарова, Януковича ще помітні, бо позичені ними гроші вкладалися у аеропорти, залізниці, стадіони, готелі. Водночас, кредити Тимошенко просто розчинилися!», – каже Володимир Цибулько.

Гроші, які позичила Тимошенко, всі пішли на газ, Росію, обслуговування потреб, зазначає політолог.

«Нагадаю, що там за принципом «купуй або плати» було зафіксовано 50 мільярдів кубів. Просто українська індустрія, ЖКГ не можуть переробити таку кількість газу», – додає експерт.

До слова, нагадаємо, впродовж двох років Україна має сплатити міжнародним кредиторам 5,5 млрд доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:38 :23