Новини » Політика 12 листопада, 2018, 23:40
Степан Хмара пояснив, що на йго думку потрібно робити з колаборантами на Донбасі
ZIK
ZIK

Перше, що треба зробити – провести деколаборанізацію всередині України. На кожному ефірі я заявляю, що у мене є претензії до СБУ. Якщо вона досі не заарештувала Медведчука, а є усі підстави для притягнення його до відповідальності, то пан Грицак має піти у відставку, або він має вийти і сказати що йому не дозволяє це зробити його керівник. По Медведчуку давно мала б бути кримінальна справа. І таких людей є багато. От пан Новинський. Я не розумію, чому він досі депутат, чому він не в тюрмі?

На цьому в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK наголосив дисидент, Герой України Степан Хмара.

Як повідомлялося, на окупованих територіях Донецької і Луганської областей відбулися «вибори» ватажків, де перемогли чинні «керівники» Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Степан Хмара наголосив, що ніяких виборів на окупованих територіях не може бути. Хмара додав, що говорити про «вибори» в ОРДЛО – непристойно.

«Це московська гра з колаборантами, яких вона поставили при своїх окупаційних військах»,– зазначив гість програми.

Водночас Степан Хмара зазначив, що після «виборів» на окупованих територіях Україна має різко постати питання про виведення російських військ з Донбасу і Криму.

«Для чого тристороння комісія? Що вона дасть? Абсолютно нічого! Це пусті балачки. Україна має ставити питання різко і конкретно. І перше – це виведення усіх російських військ з українських території – Криму і Донбасу. Більше ніяких розмов!

Треба припинити ілюзію про якісь миротворчі сили. Їх не буде. А якщо будуть, то тільки тоді, якщо це буде зроблено за російським сценарієм. Тому не треба тішити себе ілюзіями. Розмови про миротворців – затягування часу, яке вигідне Кремлю»,– певен дисидент.

Також Степан Хмара наголосив на деколаборанізації України.

«Перше, що треба зробити – провести деколаборанізацію всередині України. На кожному ефірі я заявляю, що у мене є претензії до СБУ. Якщо вона досі не заарештувала Медведчука, а є усі підстави для притягнення його до відповідальності, то пан Грицак має піти у відставку, або він має вийти і сказати що йому не дозволяє це зробити його керівник, тобто Президент. По Медведчуку давно мала б бути кримінальна справа. І таких людей є багато. От пан Новинський. Я не розумію, чому він досі депутат, чому він не в тюрмі? Тому у мене є дуже багато претензій до правоохоронних органів України»,– повідомив Степан Хмара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:31 :35