Новини » Політика 12 листопада, 2018, 15:42
Снєгирьов: Слід остерігатись політиків, які пропагуватимуть «мир будь-якою ціною»
ZIK
ZIK

Наразі Кремль розглядає можливість зміни політичного устрою в Україні через парламентські вибори. Тому у політичному просторі все частіше лунатимуть заяви про «мир за будь-яку ціну».

Таку думку під час інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.,

Коментуючи можливість надання суб’єктності «переможцям» псевдовиборів в ОРДЛО цивілізованим світом, він наголосив: варто звернути увагу на ті заяви, які уже звучали від представників Заходу.

«Екс-канцлер Німчеччини Шредер заявив, що цивілізованому світу варто погодитись на те, що Крим є російським і розглянути сценарії припинення вогню на сході України. От вам перший крок до реалізації цього плану», – зауважив Снєгирьов.

До того ж, за його словами, тема обміну Криму на Донбас «дивним чином» спливає в українському політикумі.

«Це все якось дуже послідовно відбувається. Шедер заявляє про це, а потім й українські політики», – зазначив експерт.

При цьому, на його думку, мусолиться тема «миру в Україні за будь-яку ціну».

«Та варто сказати, що загострення ситуації не буде. Кремль розглядає можливість зміни політичного устрою в Україні шляхом парламентських виборів. Тому власне і буде лобіюватись тема «мир будь-якою ціною кращий, ніж погана війна». Тут українцям варто звернути увагу на ті політичні сили та діячів, які пропагуватимуть такі ідеї», – підкреслив Дмитро Снєгирьов.

Як повідомлялось раніше, аналітики центру «Atlantic Council» припустили, що під час зустрічі Дональда Трампа та Володимира Путіна президент США може погодитись не робити будь-яких дій по звільненню окупованого Криму в обмін на повне виведення російських військ з території Донбасу.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:40 :42