Новини » Політика 12 листопада, 2018, 10:30
Штати готові до співпраці: Міністр енергетики США похвалив українські реформи
ZIK
ZIK

Якщо зібрати разом всі заходи, яких вжила Україна у сфері енергетики, то вони посилають дуже позитивне повідомлення уряду Сполучених Штатів. Це повідомлення полягає в тому, що Україна дуже серйозно ставиться до процесу реформування.

Таку думку під час своєї зустрічі з Прем'єр-міністром України, яку транслював телеканал ZIK, висловив міністр енергетики США Рік Перрі.

Він розповів: Сполучені Штати хотіли б підтримати зусилля «Нафтогазу» щодо розділення видобутку і розподілу газу, а також зусилля України по лібералізації ринку електроенергії і підвищення прозорості роботи в цій галузі.

«Наприклад, «меседж», який ми щойно отримали – нові ініціативи України щодо розкриття всіх геодезичних та геологічних даних в майбутніх місцях видобутку енергоресурсів. Також ми б хотіли підтримати ваші кроки щодо спрощення ліцензування та ухвалення закону про розподіл продукції», – підкреслив чиновник.

За його словами, якщо зібрати разом усі ці заходи, вони посилають дуже позитивне повідомлення як уряду Сполучених Штатів, так і приватному сектору економіки США та європейським партнерам України.

«Це повідомлення полягає в тому, що Україна дуже серйозно ставиться до процесу реформування. І, судячи з усього, держава має намір створити дуже потужний центр енергетичних ресурсів», – певен Рік Перрі.

Він запевнив представників Кабінету міністрів України, що цей «меседж» буде цілком зрозумілим для Сполучених Штатів Америки.

«У цьому повідомленні ми б хотіли ще раз зазначити, що США дуже чітко висловлюють свою незгоду з будівництвом газопроводів «Північний потік-2» та «Турецький потік». Причини цього дуже зрозумілі і ясні», – наголосив міністр енергетики США.

Він переконаний: громадяни України та Європейського Союзу не повинні стати заручниками постачання енергоресурсів з одного джерела.

«Меседж» України може бути підсилений тим, що ми хотіли б сповістити, що США готові працювати з Україною як партнер. Це повідомлення вам посилає і президент нашої країни, і я приїхав саме з цим повідомленням», – підсумував чиновник.

Нагадаємо, напередодні міністр енергетики США висловив готовність допомогти у розвитку енергетичної інфраструктури України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 00:56 :34