Новини » Політика

Політик назвав цинічним підвищення пенсій за тиждень до виборів

ZIK

Попередні уряди давали пенсії за декілька місяців до виборів, а тепер перерахунок пенсій будуть робити 1 березня і їх дадуть за тиждень до другого туру президентських виборів. Наскільки треба бути цинічними, щоб так робити?

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

«Насправді я не бачу в Україні ніяких змін на краще. Почались вибори, і настав час давати пенсії. Але це робиться більш цинічно, ніж попередніми урядами. Вони давали пенсії хоча б за декілька місяців до виборів, а тепер перерахунок пенсій будуть робити 1 березня і їх дадуть чітко за неділю до другого туру президентських виборів. Наскільки треба бути цинічним, щоб так не поважати своїх громадян», – зазначив Краснов.

За його словами, влада надіється, що люди не будуть задумуватися про те, що після підняття пенсії наступить інфляція. Для того, щоб підняти пенсії пенсіонерам і заробітні плати бюджетникам, повинна бути якась основа. 

«Щоб піднімати пенсії, ВВП повинно бути 6-7%, а не 2,5-3% і ріст економіки в цілому. Але ми цього не спостерігаємо, зате ми спостерігаємо тільки бажання нинішньої влади виграти на виборах. А щодо підняття пенсії 1 січня, то це буде стосуватися маленької частини населення - військових пенсіонерів», – пояснив лідер партії «Громадська сила».

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що пенсії піднімає не кандидат у президенти або діючий Президент, а Володимир Гройсман як очільник Кабміну, як це вплине на виборців, на думку гостя програми, пан Краснов сказав, значить у Президента така позиція.

«Він відсторонився від економічних питань, а там, де питання стоїть, що люди критикують економіку країни, він каже, що я займаюся питаннями війни і миру. Але коли будуть давати пенсії або якісь інші дивіденди перед виборами, він буде це підносити, ніби в цьому є його велика участь», – переконаний гість програми.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, а також провести масовий автоматичний перерахунок пенсій іншим категоріям пенсіонерів – з 1 березня 2019 року.

Loading...