Новини » Політика 12 листопада, 2018, 18:34
Політолог заявив про загрози для президентських виборів
ZIK
ZIK

У нас є воєнна загроза, яка наростає. От ми зараз сидимо у теплій студії, а все місто Кривий Ріг замерзає. Там припинили теплопостачання. Тому якщо такі обставини і чинники в країні наростатимуть, вони можуть становити величезну суспільну, соціальну загрозу, аж до того, що в певний час може бути не до виборів. Це може бути створено і штучно.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Гість програми зазначив, що до чергових президентських виборів в Україні ще 5 місяців. За словами політичного експерта, за цей час можуть статися різні «несподіванки».

«Протягом останнього року ми спостерігаємо за соціологічними даними. Рейтинг Тимошенко справді стабільно зростає. Але ми бачимо і те, що чинний Президент і його команда ще навіть не розгортали більшості своїх штабів у регіонах.

Я виключаю, що це свідчення того, що вони взагалі не збираються грати у вибори чесно. Тому якщо відповідати на питання, а хто наш майбутній президент, я скажу, що це залежатиме від чистоти і прозорості виборчої кампанії.

Якщо вибори відбудуться за законом і в штатному режимі, то згідно з соціологічними даними, які я бачив, Тимошенко – наш майбутній президент», – вважає Костянтин Матвієнко.

Політолог не виключає, що напередодні президентських виборів в Україні можуть з’явитися «чорні лебеді» – певні обставити, через які вибори можуть не відбутися.

«Під «чорними лебедями» я маю на увазі події та обставини. Передовсім, це воєнна загроза, яка наростає.

От ми зараз сидимо в теплій студії, а все місто Кривий Ріг замерзає. Там припинили теплопостачання домогосподарств та об’єктів соціальної інфраструктури.

Тому якщо такі обставини і чинники в країні наростатимуть, вони можуть становити величезну суспільну, соціальну загрозу, аж до того, що в певний час може бути не до виборів. Це може бути створено і штучно»,– заявив політексперт Костянтин Матвієнко.

Як повідомлялося, на окупованих територіях Донецької і Луганської областей відбулися «вибори» ватажків, де перемогли чинні «керівники» Денис Пушилін і Леонід Пасічник.

Україна засуджує фейкові «вибори» на окупованому Донбасі й ініціює обговорення так званих «виборів» на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, що відбудеться у середу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 10:59 :40