Новини » Політика 12 листопада, 2018, 17:36
Політолог про псевдовибори: Промахи слід використати проти РФ, а не проти її маріонеток
ZIK
ZIK

Україні нині, напередодні нової санкційної політики ЄС, слід активно наголошувати на темі незаконного волевиявлення на окупованому Донбасі, оскільки це підстава не скорочувати санкційну політику і навіть її посилювати.

Таку думкув ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Тарас Чорновіл.

Політолог вважає, що будь-яку дію РФ на окупованих територіях, яка порушує Мінські домовленості, будь-які світові документи Україна має використовувати для того, щоб вона не залишилася непоміченою та мала належну реакцію.

Експерт певен, що Україні слід нині, напередодні нової санкційної політики ЄС, яка має розпочатися у грудні, активно наголошувати на темі незаконного волевиявлення на окупованому Донбасі. Тарас Чорновіл зауважив, що це підстава не скорочувати санкційну політику та намагатися її посилювати.

«Зараз, після цих виборів, так само, як після шпигунського скандалу в Австрії, навіть найбільшим друзям Путіна… навіть підняти це питання буде незручно. Після того, як Росія жорстко порушує ті дії, за які проти неї були введені санкції, друзі Путіна виявилися із дуже обмеженими можливостями. Тому ми робимо те, що ми маємо робити – максимально акцентувати, щоб такі речі, як промахи Росії  а мені здається, що вони могли управляти цими територіями із нелегітимізованими лідерами (легітимності ці вибори ніде і нікому не додали, навіть самій Росії)  ті промахи ми маємо використовувати максимально проти Росії, а не проти якихось там маріонеток», – вважає політолог.

Як наголосив Президент України Петро Порошенко, за результатами робочого візиту до Парижа 10–11 листопада та проведених зустрічей із багатьма главами держав та урядів, світ рішуче засудив проведення на окупованих територіях Донбасу фейкових виборів 11 листопада. У Росії натомість погрожують «важкими наслідками» через невизнання виборів на Донбасі.

Як повідомляли, за заявою так званого «ЦВК ЛНР», явка «виборців» на незаконних виборах «голови та депутатів Народної ради Луганської народної республіки» становила 77%. У так званих «ДНР» та «ЛНР» оголосили перші результати псевдовиборів «голів» «республік»: лідирують чинні ватажки Денис Пушилін і Леонід Пасічник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:05 :49