Новини » Події 12 листопада, 2018, 17:19
Голова СБУ про псевдовибори на окупованому Донбасі: Ви вірите в голосування за 18 секунд?
ZIK
ZIK

Уже є відкриті кримінальні провадження за фактами втручання у внутрішні справи України шляхом проведення псевдовиборів на окупованому Донбасі.

Про це під час брифінгу в межах засідання Ради регіонального розвитку, яке транслює телеканал ZIK, повідомив голова СБУ Василь Грицак.

Голова СБУ зауважив, що відповідно до оприлюднених даних щодо псевдовиборів на окупованих українських територіях, за 12 годин роботи дільниці мали проголосувати майже 4 тисячі виборців або ж 326 виборців за годину. Василь Грицак зауважив, що виходить, що на обробку одного голосу в «ДНР-ЛНР» витратили 18 секунд. «Ви вірите у те, що за 18 секунд виборці могли проголосувати?» – риторично запитав він.

Голова СБУ наголосив, що відповідальність за псевдовибори на Донбасі ляже, насамперед, на кураторів із Москви, а потім на тих, хто організував їх на окупованих територіях. «Ми, наскільки могли, ці речі документували і продовжуємо документувати», – зазначив Василь Грицак.

Голова СБУ повідомив, що вже є відкриті кримінальні провадження за фактами втручання у внутрішні справи України шляхом проведення псевдовиборів. Василь Грицак уточнив, що йдеться про два кримінальні провадження за фактом так званих виборів у «ЛНР» та відповідно «ДНР».

Як наголосив Президент України Петро Порошенко за результатами робочого візиту до Парижа 10–11 листопада та проведених зустрічей із багатьма главами держав та урядів, світ рішуче засудив проведення на окупованих територіях Донбасу фейкових виборів 11 листопада. В Росії натомість погрожують «важкими наслідками» через невизнання виборів на Донбасі.

Як повідомляли, за заявою так званого «ЦВК ЛНР», явка «виборців» на незаконних виборах «голови та депутатів Народної ради Луганської народної республіки» становила 77%. У так званих «ДНР» та «ЛНР» оголосили перші результати псевдовиборів «голів» «республік»: лідирують чинні ватажки Денис Пушилін і Леонід Пасічник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:45 :18