Новини » Політика 12 листопада, 2018, 21:40
«Газовий» бунт очікує всю Україну, – нардеп пояснив чому
ZIK
ZIK

На вулиці мороз, а люди не отримують тепло тільки тому, що керівництво «Нафтогазу» виписало собі 45 мільйонів премії! Паразити, дайте людям тепло! Бо те, що відбувається у Кривому Розі – це газовий бунт, це очікує всю країну!

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Гість програми зазначив, що ситуація, яка сьогодні відбувається в Україні з газом та опаленням, це «газовий тероризм».

«Усі ці вимоги облгазів, міськгазів, вони є корупційними, спекулятивними, і вони є спробами наживатися на людях недобросовісних ділків. Що потрібно робити? Потрібно об’єднуватися і давати їм по зубах. Адже коли громада сильна, коли люди об’єднані, тоді всі ці «паразити» з облгазів, із цих газових контор, вони бояться вимагати з людей кошти. Але якщо говорити концептуально про те, що відбувається, то відбувається чергове пограбування України й українців», – заявив Ігор Мосійчук.

За словами народного депутата, «Нафтогаз» – абсолютно паразитуюча структура.

«Зараз вона займається газовим тероризмом. Кривий Ріг, Павлоград, Сміла та багато інших міст зараз просто не отримують тепло. На вулиці мороз, а люди не отримують тепло тільки тому, що керівництво «Нафтогазу» виписало собі 45 мільйонів премії! Паразити, дайте людям тепло! Бо те, що відбувається у Кривому Розі – це газовий бунт, це очікує всю країну! Вас спалять у тій будівлі «Нафтогазу». Припиніть знущатись над людьми!» – наголосив Ігор Мосійчук.

Він додав, що через підвищення ціни газу українці не зможуть сплачувати платіжки за газ.

«Адже пенсії і зарплати – копійчані», – акцентував Мосійчук і наголосив, що підвищення ціни на газ спричинить інфляцію, кризу неплатежів за спожитий газ і колапс української гривні.

«Це може призвести навіть до колапсу української державності. Тому ми маємо відстояти для людей справедливу ціну на газ», – підсумував нардеп-«радикал» Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про перерозподіл Нафтогазом 90% свого прибутку за 2018 рік до державного бюджету. Також було вирішено, що з 1 листопада ціни на газ для населення зростуть на 23%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:21 :31