понеділок, 12 листопада, 2018, 21:14 Спорт
«Галичанка» стала одноосібним лідером жіночої гандбольної Суперліги-18/19
Львівська «Галичанка» стала одноосібним лідером жіночої гандбольної Суперліги-18/19 / ldufk.edu.ua

Після чергових календарних матчів у жіночій гандбольній Суперлізі є один лідер – чинний чемпіон львівська «Галичанка».

Підопічні Василя Козаря у Миколаєві перемогли тамтешній «Реал» (29:25) у повторному матчі (перший поєдинок завершився унічию – 30:30) й одноосібно очолили турнірну таблицю, повідомляє ldufk.edu.ua.

Зазначимо, що перед поєдинками у Миколаєві «Реал» та «Галичанка», за яку виступає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури, мали однакову кількість очок (по 12). Перша половина першої гри пройшла у рівній боротьбі й завершилася нічиєю – 15:15. Після перерви підопічні Василя Козара постійно були попереду на два-три м’ячі. Але наприкінці матчу уже гандболістки «Галичанки» несподівано опинилися в ролі наздоганяючих і лише влучний кидок Мар’яни Маркевич вирівняв становище – 30:30. За галичанками була й остання атака в зустрічі, але довести її до переможного кидка їм не вдалося.

«Реал» (Миколаїв) – «Галичанка» (Львів) – 30:30 (15:15)

«РЕАЛ»: Ірина Нікіфорук, Катерина Лигіна – Діана Червякова (10 м’ячів/1 з пенальті), Світлана Аксьонова (8/1), Леся Донець (5), Ольга Шлюхтіна (4), Анна Сторожук (2), Тетяна Борейчук (1), Христина Бабій, Анастасія Дереклеєва, Наталія Ситенька, Лілія Рябоконь, Катерина Трімпол, Вікторія Руда. Головний тренер – Наталія Пархоменко

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ілона Гайкова (7), Ірина Стельмах (6/2 з пенальті), Тетяна Череп (6), Мар’яна Маркевич (5), Наталія Савчин (3), Олександра Фурманець (2), Діана Дмитришин (1), Ольга Братковська, Ірина Прокоп’як, Катерина Козак, Юлія Головко, Ольга Василяка, Софія Давидянц, Тетяна Поляк. Головний тренер – Василь Козар.

У повторній грі перший тайм також завершився нічиєю – 12:12. Та після перерви підопічні Василя Козара контролювали гру й довели її до логічної перемоги – 29:25.

«Реал» (Миколаїв) – «Галичанка» (Львів) – 25:29 (12:12)

«РЕАЛ»: Ірина Нікіфорук, Катерина Лигіна – Світлана Аксьонова (8 голів), Леся Донець (7), Анна Сторожук (3), Діана Червякова (3), Тетяна Борейчук (2), Христина Бабій (1), Наталія Ситенька (1), Ольга Шлюхтіна, Анастасія Дереклеєва, Лілія Рябоконь, Катерина Трімпол, Вікторія Руда.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Наталія Савчин (9), Ірина Стельмах (7), Ілона Гайкова (5), Тетяна Поляк (2), Мар’яна Маркевич (2), Катерина Козак (1), Тетяна Череп (1), Діана Дмитришин (1), Ольга Братковська (1), Олександра Фурманець, Ірина Прокоп’як, Юлія Головко, Ольга Василяка, Софія Давидянц.

Найбільше м’ячів у сітку воріта «Реала» за підсумками двох матчів закинула одна з найдосвідченіших гравців «Галичанки», випускниця ЛДУФК Ірина Стельмах – 13. У Наталії Савчин та Ілони Гайкової (по 12).