Новини » Суспільство 12 листопада, 2018, 10:27
Американський стартап пропонує частково зробити людей кіборгами

Каліфорнійський стартап Humm презентував незвичайну гарнітуру Edge, яка призначена для стимуляції деяких зон головного мозку.

Розробники обіцяють, що новий гаджет допоможе поліпшити пам’ять і концентрацію уваги, повідомляє «Новое Время» з посиланням на Venture Beat.

Edge стимулює передню кору – ту частину вашого мозку, яка відповідає за навчання і пам’ять. Творці запевняють, що цей пристрій «може допомогти краще грати в ігри або просто поліпшити вашу пізнавальну функцію».

«Ми впливаємо на відділ мозку електрикою, щоб допомогти користувачеві сконцентруватися і вивчити нові вміння. Ми використовуємо струм, щоб трохи підвищити деякі мозкові хвилі. Це крок вперед, краща заміна кофеїну і різним енергетичним напоям», – пояснив глава Humm Йен Макінтайр.

Технологія заснована на новій формі неінвазивної стимуляції мозку. Клінічні дослідження в цій області ведуться вже протягом 20 років і встигли довести безпеку технології. Раніше подібний апарат використовувався для лікування таких станів, як депресія і безсоння, але останнім часом було встановлено, що така стимуляція також забезпечує когнітивні переваги.

Під час випробувань добровольці носили активовану гарнітуру Edge протягом 15 хвилин, після чого роботу мозку оцінили на спеціальному апараті. Аналіз показав, що після носіння гарнітури їх мозок працював активніше ще 1 годину, після чого показники знову приходили в норму.

Гарнітура повинна з’явитися в продажу в кінці 2019 року за ціною $500. Зараз можна зробити попереднє замовлення пристрою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 08:46 :28