неділя, 11 листопада, 2018, 2:30 Політика
Єврокомісія опублікувала звіт про виконання Україною угоди про асоціацію з ЄС

Єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган передав прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману звіт про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2018 рік.

Єврокомісар бачить прогрес в реформах децентралізації, охорони здоров’я, держуправління і освіти, йдеться в звіті Єврокомісії. – повідомляє gazeta.

«Всі завжди критикують сфери, де є недоліки, і такі сфери є. Але якщо мова йде про охорону здоров’я, децентралізацію, реформу державного управління, освіти, то було досягнуто значного прогресу», – заявив Ган.

Крім того, в звіті також вказують на проведення реформ, які єврокомісар назвав особливо складними: пенсійного забезпечення, охорони здоров’я та освіти. А реформи держуправління і децентралізації, за його словами, «продовжують стабільно впроваджуватися».

У звіті Єврокомісії підкреслили, що підготовка до президентських і парламентських виборів не повинна вплинути на процес реформ.

«Істотно важливо..., щоб українська влада зберегла і посилила темп реформ, включаючи боротьбу проти корупції, перед президентськими і парламентськими виборами», – йдеться в звіті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:19 :54