неділя, 11 листопада, 2018, 1:20 Світ
Влада Чечні опублікувала карту з «включеними» до складу територіями Дагестану

На сайті парламенту Чечні оприлюднили карту республіки з оновленими кордонами з Інгушетією: до Чечні там віднесено території, які за кадастровою картою належать Дагестану.

На карті, яку опублікували 8 листопада, відображено зміни у кордонах з Інгушетією, які лідери Чечні і Інгушетії затвердили наприкінці вересня, – зазначає »Кавказский узел».

Творці карти «включили» до Віденського району Чечні дві ділянки Ботліхського району Дагестану загальною площею 11,4 тис. кв. км. Це території біля озера Казеной-ам та села Ансалта, – пише РІА «Дербент».

«Ділянка Ботліхського району біля озера Казеной-ам віднесена до Веденського району Чечні площею 6 622 кв. км. На території того ж Ботліхського району біля села Ансалта віднесено до Веденського району площа 4 817 кв. км, у складі якої – майже вся ділянка Лісового фонду, а також землі сільгосппризначення на захід від села Ансалта. Територіальна різниця приблизно – на двох ділянках – становить 11 440 кв.км.», – пише видання.

Те, що озеро Казеной-ам розташоване на території Ботліхського району, підтверджує опис району на сайті уряду Дагестану. Саме озеро є однією з визначних пам’яток цієї гірської ділянки, на західному (чеченському) березі якої зведено готелі і облаштовано зелену територію для туристів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 16:28 :04