live
Новини » Київ 69

Просимо водіїв враховувати ремонт мостів під час планування маршруту через Дніпро, – Давтян

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян.
загрузка...
загрузка...

На кількох столичних мостах тривають ремонтні роботи, тож міська влада закликає водіїв із розумінням поставитися до цього та, за можливості, обирати альтернативні маршрути руху або зважати на ймовірні затори.

На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Багато мостів і доріг ремонтують. Об’єкти не перекриті повністю, рух ними збережений, але повільний. Тож прошу автовласників враховувати це, плануючи свій день та маршрути», – підкреслив він.

За даними посадовця, на Південному мосту зараз здійснюється ремонт деформаційних швів, який планують закінчити до кінця грудня поточного року. На мості Метро через Русанівську протоку зараз триває капітальний ремонт, тут необхідно відремонтувати прогонові будови та відновити їх несучу здатність. Об’єкт є перехідним, тобто завершення робіт заплановане у наступному році. На Північному мосту триває ремонт тротуарів, який мають закінчити до кінця поточного місяця.

На мосту Патона спеціалісти здійснюють протиаварійні роботи, більша частина запланованого до виконання буде готова у наступному році.

Нагадаємо, заступник голови КМДА Дмитро Давтян заявив, що китайська компанія схвалила ТЕО проекту гілки метрополітену на Троєщину. Це, за словами міської влади, підкреслює, що наміри про будівництво нової лінії підземки стануть реальністю.

Loading...
Loading...
Loading...