неділя, 11 листопада, 2018, 1:34 Спорт
Олександр Усик у восьмому раунді нокаутував Тоні Беллью
Боксерський бій українця Олександра Усика та британця Тоні Белью. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Боксерський бій українця Олександра Усика та британця Тоні Белью. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Манчестері, в рингу на «Манчестер Арена» сьогодні, 11 листопада, завершився боксерський бій українця Олександра Усика та британця Тоні Белью. Це був бій, в якому Сашко відстоював звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі.

У підсумку український боксер Олександр Усик переміг Тоні Беллью нокаутом у восьмому раунді. Тож випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури захистив звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі!

Дуже обережно розпочали суперники. Українець в першому раунді повільно розхитував опонента, але майже без ударів. Беллью у свою чергу навмисно сповільнював бій.

У другій трихвилинці суперники продовжували пильнувати один одного. Усик й надалі кружляв навколо британця, однак до активних дій не переходив. Беллью це все вже помітно нервувало і він першим перейшов до обміну ударами.

У третьому раунді українець почав поступово розганятися. Нарешті в нього пішли акцентовані удари та комбінації. Беллью також кілька разів непогано влучив з правої. Тож перша чверть бою в цілому пройшла у рівній боротьбі.

У четвертому раунді класно почав атакувати Усик. Варто йому було увімкнути швидкість, як Беллью почав ховатися у глибокий захист. Водночас було помітно, що британець шукає нагоди для нокаутуючого удару і грає на публіку. Слід зауважити, що кілька його ударів справа пройшли і це був дзвіночок для Усика.

Втім, у п’ятому раунді уже у Беллью пройшли кілька ударів. А от від Усика глядачі чекали більш агресивного бою. Було схоже, що Сашко взяв паузу.

Українець у шостій трихвилинці й далі боксував у такому собі економ-режимі. Не зовсім було зрозуміло, чи це такий в українця план на бій, чи то Беллью дійсно дуже добре вивчив Усика і так класно захищається. А найгіршим на той момент було те, що Усик регулярно пропускав удари суперника, по-більшості з правої назустріч.

У сьомому раунді пішов обмін ударами – суперники почергово влучали серіями. Видовищний тривав бокс, а бій все ще був рівним.

Все кардинально змінилося у восьмому раунді. Наприкінці другої третини бою Усик почав заганяти суперника в кути рингу і там проводив майстер-клас. Беллью помітно втомився і почав багато пропускати. Тут й прийшла черга «двійочки», яка вклала Беллью на настил рингу – нокаут!

Таким чином, Олександр Усик захистив звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. Після бою українець відмовився оприлюднювати свої плани на майбутнє, заявивши, що наразі хоче добре відпочити з родиною. Не виключено, що цей бій останній для Усика у важкій вазі і наступного року він перейде у суперважку вагу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 15:58 :31