субота, 10 листопада, 2018, 0:30 Політика
За останні п’ять тижнів міністра Насалика жодного разу не було в парламенті, – Сергій Шахов
ZIK
ZIK

Я подав не один позов до суду, щоб Ігоря Насалика звільнили і розслідували справу за статтею 175 ККУ щодо невиплати заробітної плати. Утім Генеральна прокуратура на це ніяк не реагує.

Про це заявив народний депутат України Сергій Шахов в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Давайте хоча б добу поживемо без електроенергії, коли зупиняться лікарні, і побачимо, який це буде колапс і катастрофа. Моя бійка з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом відбулася через шахтарів, які 5 місяців не отримують заробітної плати. Вони вже 20-ту добу сидять у шахті, і за це відповідає саме профільний міністр, якого протягом останніх 5 тижнів жодного разу не було в парламенті на Годині запитання до уряду», – заявив Сергій Шахов.

Депутат вважає, що Насалик ховається за спиною Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і не хоче чути гострих запитань від депутатів.

«Я подав не один позов до суду, щоб Ігоря Насалика звільнили і розслідували справу за статтею 175 ККУ щодо невиплати заробітної плати. Утім Генеральна прокуратура на це ніяк не реагує. Тоді як у Верховній Раді існує лише кілька олігархічних кіл, які повністю керують роботою парламенту, що відстоює їхні інтереси», – підкреслив Сергій Шахов.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) терміново вимагає розслідувати дії міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика і виконуючого обов’язки голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова на предмет порушення ЗУ «Про запобігання корупції».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 14:59 :53