субота, 10 листопада, 2018, 23:50 Події
У Донецьку в день «виборів» студентам обіцяють «проблеми» за неявку

В окупованому Донецьку 11 листопада у зв’язку з незаконними виборами бойовики обмежать рух транспорту.

Як повідомляють «Новости Донбасса» з посиланням на інформресурси бойовиків, з 12:00 перекриють руху для всіх видів транспортних засобів, крім громадського муніципального транспорту по вул. Артема, вул.Постишева, пр.Грінкевича, Театральним проспектом, на пр.Гурова, бул. Шевченко і бул.Пушкіна.

Як повідомляє «Громадське» з посиланням на власні джерела, студентам у Донецьку «настійно рекомендують» взяти участь у незаконному «голосуванні» бойовиків, інакше «будуть проблеми».

Зокрема один зі студентів Донецького політехнічного інституту розповів, що у профкомі факультету їм заявили про необхідність відвідати «вибори», інакше факультет і деканат «отримають догану», а проблеми «будуть у всіх».

У свою чергу представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський повідомив, що мешканців окупованій частині Донбасу примушують брати участь у «голосуванні».

«... Людей примусово зганяють для того, щоб вони взяли участь у створенні і розвитку незаконного збройного формування під назвою «ЛНР» і «ДНР», – зазначив він.

Лисянський додав, що бойовикам «потрібно забезпечити масовість, аби зняти це на відео».

«До шкіл та університетів, до «державних» підприємств, до приватних підприємців приходили так звані спецслужби з вимогою забезпечити явку на цих так званих «виборах». Сказали, якщо цього не буде, до них застосують заходи, зокрема погрожували кримінальними справами, розмовляли доволі жорстко», – повідомив представник омбудмена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:09 :01