субота, 10 листопада, 2018, 5:40 Суспільство
Супрун спростувала фейк від Богомолець
Фейсбук Уляни Супрун
Фейсбук Уляни Супрун

Неприйнятно, коли народний депутат – людина, яку обрали українці відстоювати свої інтереси – розповсюджує антинаукові нісенітниці.

Так в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на заяву голови комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, що вакцини мають відповідати «імунним потребам нації». 

На своїй сторінці у Фейсбуці Супрун назвала цю заяву фейком та «відвертою брехнею про вакцини», пояснивши, що «не буває жодних «імунних потреб нації», а «хвороби не знають національних чи територіальних кордонів». 

«У виробленні вакцини ключове – не країна, не національна приналежність людей, яким вона вводиться», – пояснює Супрун, і додає, що вимоги до виробництва вакцин за останні 15-20 років стали ще більш жорсткими.

Супрун вважає, що Богомолець «за допомогою фейків намагається захистити осіб, які саботували роботу і ставили під загрозу здоров’я громадян.Зокрема, відсторонену голову Держлікслужби Наталію Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину. Вони неодноразово та без жодних підстав забороняли використовувати в Україні безпечні вакцини, зокрема проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця та кашлюку. На час заборони українці не могли отримати життєво важливі щеплення». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 17:18 :34