субота, 10 листопада, 2018, 9:31 Події
Слідство РФ запевняє, що Росляков під час стрілянини у коледжі у Керчі діяв один

Російське слідство дійшло висновку, що Владислав Росляков, який влаштував стрілянину з масовими жертвами в Керченському політехнічному коледжі, діяв один.

Про це було повідомлено голові Слідчого комітету РФ Олександру Бастрикіну в п’ятницю в Сімферополі в ході оперативної наради з керівниками так званого «Головного слідчого управління по Республіці Крим», «слідчих управлінь» по місту Севастополю, а також Волгоградської, Ростовської областей РФ, Краснодарському краю, повідомляє прес-служба Слідкому РФ.

«Слідством детально встановлено шлях Рослякова як по прилеглій території, так і в будівлі коледжу в день скоєння злочину. Отримані докази і свідчення, які зафіксували всі його дії. Виходячи з наявних даних, слідство зробило висновок, що Росляков діяв один», – йдеться в повідомленні.

У Слідкомі РФ повідомили, що зараз детально досліджується особистість Рослякова, його погляди, психологічний стан до і в момент скоєння злочину, складено докладний психологічний портрет.

У повідомленні йдеться також, що Рослякову, який після скоєння злочину наклав на себе руки, «призначена посмертна комплексна психолого-психіатрична судова експертиза».

Трагедія у Керчі відбулася 17 жовтня. За даними російського слідства, 18-річний студент 4 курсу коледжу Владислав Росляков розстріляв з рушниці людей у навчальному закладі, крім того у будівлі стався вибух. Згодом у речах Рослякова знайшли вибухівку. Після стрілянини по людях Росляков наклав на себе руки.

За останніми даними, загинула 21 людина, близько 50 отримали поранення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 00:43 :43