Новини » Політика

Нардеп вважає, що призначення Луценка – ще більший крок назад, ніж робота Яреми та Шокіна

ZIK

У Шокіна, Махніцького і навіть у Пшонки були якісь обмеження, пов’язані з тим, що вони прокурори, що є Кримінально-процесуальний кодекс, натомість Луценко до цього всього ставиться, як до папірців.

Таку думку висловив народний депутат України Єгор Соболєв в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Людей, які не дають результату, а тим більше ті, які дають протилежний результат, зокрема як Луценко чи Аваков, однозначно потрібно виганяти з посади. І не важливо – свої вони, чи не свої. Якщо «Самопоміч» буде у владі, а наш представник – генеральним прокурором, я буду до нього ставитися з не меншою, а то й більшою прискіпливістю.

Я взагалі не міг собі уявити, що три генеральних прокурори, які були призначені за управління Президента Петра Порошенка і санкціоновані моїми колегами по парламенту, це будуть Ярема, Шокін і Луценко», – наголосив Соболєв.

Депутат пригадує, що коли звільнили генпрокурора Ярему, то він дуже радів цьому і вважав, що це може стати поворотним моментом для Генеральної прокуратури. До того ж тоді був прийнятий закон, який дозволяв реформувати цей орган.

«Коли через день призначили Шокіна, то я через день вийшов з об’єднання «Єврооптимісти», адже частина з них підтримали цю кандидатуру. Я сказав, що ми втратили величезний шанс на творення незалежної Генпрокуратури. Ба більше, я вважаю, що це призначення розвалило коаліцію «Європейська Україна». Після цього американські партнери заявили, що більше не будуть нас фінансово підтримувати і співпрацювати з Шокіним», – підкреслив політик.

Утім, визнає депутат, коли вони домоглися і звільнення Шокіна, то призначення Юрія Луценка стало ще більшим кроком назад.

«У Шокіна, як у правника, хоч і корумпованого та залежного, але все ж було хоч якесь розуміння правил. Натомість Луценко – мегаманіпулятор і дуже талановитий аферист, і я це особисто побачив під час роботи у Верховній Раді, коли Луценко очолював фракцію БПП.

У Шокіна, Махніцького і навіть у Пшонки були якісь обмеження, пов’язані з тим, що вони прокурори, що є Кримінально-процесуальний кодекс, натомість Луценко до цього всього ставиться, як до папірців. Йому головне збагатитися, прикрити інших, хто збагачується, і в черговий раз надурити суспільство», – вважає Соболєв.

Народний депутат також попросив не сприймати його критику та протистояння з Аваковим, Луценком і Порошенком як виправдування Януковича, Захарченка та Пшонки.

«У попередній владі були бандити зі звірячим прямим і нахабним способом вирішенням проблеми. Тоді як сьогодні при владі – шахраї, які рідко діють у відкриту. Вони намагаються обманювати, обкрадати, але щоб цього ніхто не зрозумів. І моя думка така, що гнати потрібно як одних, так й інших», – підсумував Єгор Соболєв.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко повернув назад заяву про відставку Генеральному прокурору Юрію Луценку.

7 листопада Генпрокурор Юрій Луценко подав заяву Президенту про відставку. Про таке бажання він заявив з трибуни Верховної Ради 6 листопада.

Loading...