субота, 10 листопада, 2018, 6:25 Політика
Дипломат переконує, що кращого за Мінські угоди документу не буде
ZIK
ZIK

Мінські угоди – це компромісний документ і найкраще, що ми могли підписати із Росією. Саме ця угода буде основою для повернення окупованих територій Україні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій, екс-посол України в Хорватії (2010-2017) Олександр Левченко.

«Міністерство з питань тимчасово окупованих територій висловило свою пропозицію – півроку щодо повернення Донбасу в конституційно-правове поле України. Основа – Мінські угоди, ніякий інший документ. Комусь подобаються, не подобаються ці угоди, але іншого документу не буде. Росія може підписати тільки гірший документ. Це найкраще, що є», – зазначив пан Левченко.

Гість студії розповів, що Мінські угоди є компромісним документом, який допомагає повернути Донбас у конституційне поле.

«Документ, який несе в собі певний компроміс. Мінські угоди – це не акт капітуляції, а документ, який допомагає повернути Донбас у конституційно-правове поле», – наголосив радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій.

Також він додав, що ведеться дискусія в Раді Безпеки ООН щодо направлення миротворчого контингенту. Його завданням буде підготувати передачу окупованої території Україні.

«Створення міжнародної правової адміністрації. Зараз ведеться дискусія в Раді Безпеки ООН щодо направлення миротворчого контингенту, на чолі якого стоїть перехідна міжнародна адміністрація. Вона перебирає цю владу в свої руки з часу розміщення військового, поліцейського та цивільного контингенту. Завдання її буде підготувати передачу цієї території її законному власнику – українській державі», – підкреслив він.

Як повідомлялося, 4 жовтня Верховна Рада пролонгувала дію закону про «особливий статус» Донбасу до 31 грудня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:06 :46