субота, 10 листопада, 2018, 12:40 Спорт
Денис Молчанов вийшов у фінал в парному розряді турніру АТР у Братиславі
Денис Молчанов (Україна) та Ігор Зеленай (Словаччина) вийшли у фінал турнірі серії Challenger Tour в Братиславі / Slovak Open

Український тенісист Денис Молчанов пробився у фінал турніру Асоціації тенісистів-професіоналів серії Challenger Tour в Братиславі (Словаччина) із призовим фондом 106 тис євро в парному розряді.

В 1/2 фіналу Денис Молчанов (Україна) та Ігор Зеленай (Словаччина), посіяні під третім номером, обіграли перших ракеток турніру, дует Джонні О’Мара / Кен Скупскі з Великобританії, повідомляє btu.org.ua.

Зустріч тривала 1 годину і 10 хвилин. Долю першого сету вирішив всього один брейк.

У другій партії Молчанов і Зеленай двічі не змогли захистити подачу після виграного брейка, але з третьої спроби зберегли свою перевагу і здобули перемогу в матчі у двох сетах – 6-4, 7-5.

У фіналі змагань українець і словак зіграють проти пари Рамкумар Раманатан (Індія) / Андрій Василевський (Білорусь), які в Братиславі обіграли другу і четверту сіяні пари.

Нагадаємо, у поточному сезоні Молчанов і Зеленай в парі стали переможцями на Challenger Tour в Чжухаї, Барлетта, Тунісі, Простейов і Корденонс.

2018-11-16 15:29 :30