субота, 10 листопада, 2018, 20:15 Події
Д. Снєгирьов: Бойовики готують серію терактів під час проведення «виборів» ватажка «ЛНР»

Співробітники «міністерства державної безпеки ЛНР» готують серію терактів у місцях скупчення людей під час псевдовиборів у «ЛНР».

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив співголова Громадянської ініціативи «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

Подаємо його допис у повному обсязі:

«На 11 листопада в Луганську співробітники «міністерства державної безпеки ЛНР» готують серію вибухів під час проведення так званих псевдовиборів ватажка «ЛНР». Теракти планують провести за допомогою вибухівки, яку закладуть у кількох місцях масового скупчення людей.

Метою провокації є максимальне ураження і велика кількість жертв серед цивільного населення.

Наразі на окупованій території Луганської області проводяться заходи з примусового залучення населення до участі у святкових заходах, які плануються провести на Театральній площі окупованого Луганська. У вечірньому концерті який має розпочатися о 18.00 запланована участь російських рок-груп «Грудень» і «Смислові галюцинації».

Звертає на себе увагу той факт, що напередодні проведення псевдо виборів між «міністерствами державної безпеки» квазіреспублік був підписаний меморандум про взаємодію на випадок надзвичайних ситуацій, а саме: терактів в «столицях» обох «республік».

Примітно, що, у жовтні прес-служба «міністерства державної безпеки ЛНР» оприлюднила інформацію про затримання на території «республіки» «члена грузинської організованої злочинної групи, яка займалася легалізацією бойовиків терористичних організацій з країн Близького Сходу на Україну з метою їх подальшого перекидання в країни ЄС і Російську Федерацію».

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», за розпорядженням в.о. «начальника управління народної міліції ЛНР» Філіпоненко виділені додаткові підрозділи бойовиків для забезпечення правопорядку в місцях масового скупчення людей і біля виборчих дільниць.

Варто зазначити, що з 8 листопада співробітники так званих «силових структур» самопроголошеної «ЛНР» переведені на посилений режим несення служби.

У разі проведення диверсійних актів у Луганську вся відповідальність ляже на співробітників «МДБ ЛНР».»

Політичному керівництву РФ вкрай потрібно зробити Україну державою-терористом, щоб вийти з формату Мінську і відтак позбутися економічних санкцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 04:43 :41