субота, 10 листопада, 2018, 1:25 Політика
Богословська: У Харкові фірми сенатора РФ виробляють медфальсифікат, що продається в Україні
ZIK
ZIK

На українському фармацевтичному ринку багато фальсифікату, який виробляють підприємства сенатора РФ, що голосував за анексію Криму. До того ж вони функціонують на території нашої держави – у Харківські області.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK висловила народна депутатка III, VI, VII скликань Інна Богословська.

Вона заявила: парламент не має права погоджувати бюджет на наступний рік, допоки в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун не позбудеться громадянства США на користь українського. Верховної Ради ж, як такої, на її думку, взагалі немає, адже не існує політичних партій – лише «зграї, які не мають жодного стосунку до людей».

«Парламент не мав права залишати її виконучою обов’язків. Спосіб дуже простий – депутати не ухвалюють бюджет, поки уряд її не звільнить. Адже тоді Прем’єр-міністр просто був би змушений прийняти це рішення», – вважає Богословська.

Окрім того вона зазначила: в українській фармацевтиці зараз багато фальсифікату, який виробляється на вітчизняних виробниках-підприємствах.

«Вони належать сенатору РФ, що голосував за анексію Криму. Його прізвище Шишкін. Йдеться про дві харківські фабрики –«Здоров’я» та «Здоров’я народу». Там виготовляють фальсифікат і, на скільки знаємо з того, що нам кажуть оперативники, там ще й необлікований обіг наркотичних речовин», – заявила політикиня.

Адже, за її словами, Харківщина відома величезним трафіком наркотиків. І в цьому, переконана Богословська, винна влада.

«Та й міністр внутрішніх справ просто не може не знати, що там робиться, бо про це знають усі. Тому сьогоднішньою найбільшою проблемою є те, що не маємо інструментів відклику ані депутатів, ані міністрів, ані прем’єра чи президента. Вони обираються за закритими схемами і сидять п’ять років. Їх можна лише підірвати», – заявила Інна Богословська.

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров’я України у 2007-2008 роках Валерій Івасюк заявив, що угоди щодо закупівлі препаратів, підписані в. о. міністра охорони здоров’я Супрун, за своєю номенклатурою не відповідають протоколам Всесвітньої організації охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 14:42 :05