п'ятниця, 9 листопада, 2018, 23:55 Політика
Валерій Івасюк про українську медицину: Ще кілька років – і буде холера
ZIK
ZIK

За останні кілька років в Україні стрімко зросла кількість інфекційних захворювань. Зокрема наша держава посідає перше місце в Європі за невиліковним резистентним туберкульозом, а найнебезпечнішими можуть стати прості інфекції.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK висловив заступник міністра охорони здоров’я у 2007-2008 роках Валерій Івасюк.

«Один знаменитий академік, що є стовпом нашої санітарно-епідемічної служби, єврей, якось зауважив: у країні, де Прем’єр-міністр – Гройсман, головний опозиціонер – Рабінович, головний бандит – Розенблат, а совість нації – Гордон, незабаром будуть єврейські погроми», – розповів Івасюк.

Реагуючи ж на слова ведучої проекту про неприпустимість антисемітських натяків, він наголосив, що це лише «цитата».

Та експерт зауважив: за останні роки в Україні зросла кількість інфекційних захворювань.

«Україна займає перше місце в Європі за невиліковним резистентним туберкульозом. СНІД, соціально небезпечні захворювання і найстрашніше – прості інфекції. За три останні роки наша держава, даруйте, обс*рається – в організованих дитячих колективах маємо кишкові інфекції та сальмонельози. Це про що говорить? Ще кілька років – і буде холера», – підкреслив Валерій Івасюк.

Як повідомлялось, за оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з початку 2018 року на кір захворіли понад 36 тисяч людей. Якщо рівень захворюваності залишиться на такому ж рівні, до кінця року цей показник може перевищити найвищий, що був зафіксований в Україні з 1991 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 20:15 :26